Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Представництво інтересів компаній на стороні кредитора

Представництво інтересів компаній на стороні кредитора

Включення в реєстр вимог кредиторів – складання заяви та представлення інтересів довірителя в суді (можна окремо виділити включення в реєстр страхових компаній і банків, чиє банкрутство актуально і за певний період треба встигнути подати заяву про включення до реєстру) .

Представлення інтересів кредитора у ході процедури банкрутства – участь у зборах кредиторів, представництво інтересів кредитора в суді при оскарженні неправомірного включення до реєстру вимог інших кредиторів.

Оскарження дій конкурсного керуючого в ході процедури банкрутства при виявленні порушення законодавства про банкрутство.


Процедура порушення справи при банкротсвве боржника за заявою кредитора можлива:

При наявності прострочення боржником зобов'язань ст.

При наявності незадоволених грошових вимог на суму.

При наявності вступило в силу рішення суду.

Примітка: при наявності чинного рішення суду, ми не включаємо у вартість послуги по веденню справи в суді про стягнення заборгованості, в іншому випадку ми ініціюємо провадження у справі перед початком процедури банкрутства.


Права і переваги кредитора при банкрутстві боржника:

Кредитор має право у своїй заяві вказати кандидатуру арбітражного керуючого, і суд з великою часткою ймовірності затвердить саме цю кандидатуру.

Кредитор може розраховувати на повне задоволення своїх вимог, якщо боржник не зацікавлений в банкрутство.

Кредитор може бути впевнений у тому, що він не пропустить термін подачі заяви до реєстру вимог кредиторів, оскільки він сам є ініціатором процесу.

Основні ризики для кредитора при банкрутстві боржника:

Несвоєчасна подача заяви про включення до реєстру вимог кредиторів.

Висновок, розкрадання активів боржником.

Відсутність достовірної інформації про відповідність дій арбітражного (тимчасового) керуючого законодавства про банкрутство та іншими законами України.