Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Повернення боргів

Повернення боргів

Юридична компанія AGTL надає різноманітні послуги по стягненню заборгованості. У своїй діяльності ми використовуємо виключно законні, цивілізовані й ефективні методи роботи з боржниками. Наші фахівці оперативно зберуть повну актуальну інформацію про боржника. Професіонали нашої компанії воліють діяти таким чином, щоб стягнути заборгованість без звернення в судові інстанції. Так як досудове стягнення боргів гарантовано і досить швидко завершується отриманням заборгованості, на відміну від судових розглядів, які можуть тягнутися роками. Послуги нашої компанії спрямовані на оперативне стягнення проблемної заборгованості з мінімальними для замовника втратами. Також ми намагаємося зберегти нормальні робочі відносини нашого клієнта з боржником, передбачають подалі обопільно вигідну співпрацю.

Повернення боргів – одна з численних послуг, що надаються нашим юридичним об'єднання єднанням. Надаючи послуги зі стягнення боргів, ми прагнемо, щоб цей клопіткий і трудний процес ставши для вас максимально пробачимо і, звичайно, давши бажаний результат.


Наші послуги

  • Стягнення заборгованості як за наявності документів, що підтверджують боргові зобов'язання (розписка, договір позики, застави, кредиту), так і без них;
  • Комплекс послуг по збору офіційних даних про боржника;
  • Стягнення боргів, за якими рядків позовної давності минувши;
  • Повернення заборгованості в досудовому і судовому порядку;
  • Супровід виконавчого провадження;
  • Арешт майна боржника.


Процедура повернення коштів

1. Збір інформації про боржника.

Існують випадки, коли особа, яка не має певних юридичних знань, спочатку може неправильно визначити боржника або його офіційні реквізити.

2. Досудове врегулювання спору.

Якщо ви маєте всю необхідну доказову базу, то цей етап не є обов'язковим, ви можете звертатися для захисту своїх прав та інтересів безпосередньо до суду.

Починаючи з цього етапу, необхідно все спілкування з боржником переводити в офіційну документовану площину. Звичайно, рішення питання в досудовому порядку краще, але готуватися до наступних дій все одно необхідно.

Для досудового вирішення спору від імені кредитора на адресу боржника подається пісьмова заява, в якій обґрунтовано наявність боргу і виражено вимогу про його відшкодування у визначеному порядку.

3. Звернення в органи внутрішніх справ.

Подача заяви в поліцію і початок досудового розслідування вже є ефективним методом впливу на недобросовісного боржника. У заяві необхідно описати, у чому саме полягають злочинні дії боржника, і посилатися на конкретну статтю Кримінального кодексу України. Найчастіше незаконне утримання боржником коштів, належних до повернення, має ознаки шахрайства (ст. 190 КК України). За загальним правилом, заява подається за місцем вчинення злочину.

4. Звернення в суд.

Якщо всі попередні дії не справили належного ефекту на боржника, залишається лише останній варіант — стягнення заборгованості в суді. Саме на цьому етапі вам знадобляться всі зібрані письмові звернення, копії документів, показання свідків. З докладною інструкцією про процедуру звернення до суду і прикладами документів можна ознайомитися тут. Стягнення боргів через суд – одна з основних послуг, яку надають фахівці нашого юридичного об'єднання.

Судове стягнення боргів являє собою комплексну роботу з пошуку майна неплатника, проведення глибокого аналізу заборгованості з розрахунком суми, штрафів, пені, неустойки, визначення перспективності отримання позитивного результату при зверненні до суду, ведення справи в суді і фактичне стягнення заборгованості після одержання судового рішення. Своєчасне звернення до грамотним юристам і їх оперативні дії по підготовці необхідних документів та збору інформації додає шансі на стягнення сум з боржника з мінімальними втратами.

5. Арешт майна.

Процедура судового розгляду може досить сильно затягнутися в часі, а боржник може сховати майно, на яке в подальшому суд міг бі направити стягнення. Тому необхідно подбати про накладення арешту на майно боржника, заявивши відповідне клопотання у суді.

6. Отримання рішення суду.

Стягнення боргу через суд не закінчується на отримання позитивного рішення суду, його наявність ще не означає, що борг буде відшкодовано. Нерідкі ситуації, коли потрібно провести повернення боргів по розписці за рішенням суду, але ваш позичальник передавши всі позичені кошти своїм родичам, а вони, в свою чергу, придбали нерухоме майно і оформили його на своє ім'я. У такому разі стягнення боргу за рішенням суду без допомоги кваліфікованого юриста, його знань і досвіду, навряд чи буде виконано. Так само як і в ситуації, коли неплатник за боргами переписує все, що йому належить на родичів, а це значно ускладнює стягнення заборгованостей. У нашій країні як раз після того, як в суді задовольняється позов про стягнення заборгованості, починається основна робота.

Необхідно контролювати діяльність державного виконавця, а в разі необхідності подавати скарги на незаконні дії, та клопотання про накладення арешту на майно. Юристам доводиться постійно тримати під наглядом ситуацію і коригувати її розвиток.

Щоб стягнення заборгованості відбулося, необхідний професіоналізм і глибокі знання юриспруденції, прав і обовязків позичальника, кредитора та державних виконавців, а також безлічі інших нюансів.