Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Адвокат по житловим справам

Адвокат по житловим справам. Житловий адвокат.

Житлові спори є на сьогоднішній день одну із самих не простих галузей права. Адвокат з житлових питань зможе допомогти Вам знайті найбільш вигідний і простий для Вас варіант виходу зі складної ситуації і вирішити в суді житловий спір.

Житло – це найбільш гостра тема, яка обговорюється сьогодні в культурному і правовому світі. Стати жертвою незаконного виселення або продаж житлового приміщення без погодження з власником - дуже частий випадок в юридичній практиці. Клієнти потрапляють у безвихідні ситуації, опиняючись без квартири, і не вирішуються шукати допомоги.

Послуги адвоката з житлових питань стануть реальним кроком на шляху до усунення незаконних житлових урік. З боку кваліфікованого спеціаліста гарантується повна конфіденційність та активні співробітництво з органами влади у пошуку оптимального варіанту для постраждалої сторони.

В даний час адвокат з житлових справах і спадок – оптимальна допомога при шахрайстві в сфері рейдерства.


Наші послуги:

 • спори про виселення/вселення;
 • спори про визнання таким, що втратив право користування житловим приміщенням;
 • спори про визначення порядку користування житловим приміщенням;
 • спори про визначення часток у праві власності на житлове приміщення;
 • спори про визнання договору купівлі-продажу, дарування, міни житлових приміщень недійсним.
 • житлові спори про поділ квартири або будинку;
 • юридичні консультації в сфері житлового права;
 • визнання права власності на житло;
 • розділ квартири ( житлового будинку) в натурі між власниками;
 • визнання ордера на жиле приміщення недійсним;
 • стягнення матеріальної та моральної шкоди за затоплення, пожежі;
 • встановлення порядку користування житлом;
 • зміна договору найму житлового приміщення;
 • ведення справ у судах, у язаних з інвестиційними договорами на нерухоме майно;
 • зняття арешту з майна;
 • вселення та виселення з спірного житла;
 • визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням;
 • зміна частин житлового будинку;
 • виселення осіб, які неправомірно займають житлове приміщення.


Послуги таких юристів, адвокатів можуть знадобитися при виникненні будь-яких конфліктів, пов'язаних з нерухомістю, а також допоможуть правильно оформити всі документи при оформленні покупки житла.

Адвокати можуть відповісти на всі питання, які тільки можуть виникнути при купівлі житла або його приватизації або переоформлення. Скориставшись послугами таких юристів можна істотно знизити ризик при укладанні урік з нерухомістю.

Адвокати також допоможуть із захистом інтересів в суді. Вони зможуть правильно скласти заяви та подати його до суду, а також підготувати всі необхідні для процесу документи. Також житлові адвокати Харків зможуть допомогти в подачі касаційних скарг і звернеться за захистом до судів вищої інстанції.

Подібні юристи повинні добре знати всі тонкощі законодавства країни і знаті всі лазівки в ньому, якими можна скористатися в суді.


Адвокат з житлових справах, послуги житлового адвоката AGTL при житлових спорах про виселення, вселення, розділі, жилого приміщення, визнання особи такою, що втратила право користування.


Житлове право

Поняття «житлове право» вживається в юридичній літературі у двох значеннях: вузькому та широкому. У вузькому сенсі житлове право – це суб'єкта єктивне право конкретної людини на житлове приміщення. Житлове право в широкому сенсі – це інститут цивільного права, що включає в себе норми інших галузей права, присвячені безпосередньо житлових правовідносин, або відносин, пов'язаних з житлом. Виходячи з цього, предметом житлового права є сукупність суспільних відносин, що виникають у зв'язку з використанням та експлуатацією житлового фонду. У поважному законодавстві ці відносини отримали назву «житлові відносини».

Проголошення права на житло зумовило виділення всіх відносин, що виникають з приводу житлового приміщення, його використання та експлуатації в самостійну групу житлових відносин, а що регулюють ці відносини правових актів – у самостійну комплексну галузь – житлове право.

Суспільні відносини, які за прийнятою термінологією називаються житловими, мають характерну особливість, складатися, як правило, з приводу готового об єкту, яким є житловий будинок або інше житло, включене у встановлено порядку до складу житлового фонду і призначене для проживання. Наявністю такого специфічного об'єкта регулювання суспільних відносин житлове законодавство чітко відрізняється від інших галузей законодавства і права.

В коло общественных відносин, які служать предметом житлового законодавства (житлового права), що входять відносини, що складаються з приводу управління житловим фондом; обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов; володіння та обмеженого розпорядження житловими приміщеннями, наданими громадянам-наймачам і членам їх сімей для проживання; відносини з приводу експлуатації, забезпечення збереженості та ремонту житлових будинків і житлових приміщень та ін Житловим законодавством що регулюються також деякі інші відносини, що складаються в житловій сфері з приводу житла – житлово-земельні, кредитні та ін.

Житлові відносини неоднорідні. Більшість цих відносин – майнові. Вони складаються з приводу об'єктів, що мають економічну цінність: квартир, житлових будинків, житлових фондів та ін

Право на житло - одне з основних конституційних прав громадян України

Житлове законодавство України ґрунтується на необхідності забезпечення органами державної влади та органами місцевого самоврядування умов для здійснення громадянами права на житло, його безпеки, недоторканності і неприпустимість довільного позбавлення житла, на необхідності безперешкодного здійснення випливають з відносин, регульованих житловим законодавством, прав, а також на визнанні рівності учасників регульованих житловим законодавством відносин щодо володіння, користування і розпорядження житловими приміщеннями, якщо інше не випливає з Житлового кодексу, іншого закону чи суті відповідних відносин, на необхідності забезпечення відновлення порушених житлових прав, їх судового захисту, забезпечення схоронності житлового фонду і використання житлових приміщень за призначенням.

Громадяни України за своїм розсудом і в своїх інтересах здійснюють належні їм житлові права, у тому числі розпоряджаються ними. Громадяни України вільні у встановленні та реалізації своїх житлових прав в силу договору і (або) інших передбачених житловим законодавством підстав. Громадяни, здійснюючи житлові права і виконуючи випливають з житлових відносин обов'язки, не повинні порушувати права, свободи і законні інтереси інших громадян.