Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Адвокат у земельних спорах

Refine Search

Адвокат по земельним питанням

Володіння власністю часто буває пов'язаність язано з виникненням ситуацій, коли на цю власність заявляють права відразу кілька сторін. Подібні ситуації не рідкість в тому випадку, коли в якості такої власності виступає земельна ділянка. Так як земельні спори розглядаються, як правило, в суді, для того, щоб відстояти свої права, бажано заручитися підтримкою земельної юриста або адвоката по землі. Їм є адвокат по земельних питань. Такі фахівці представляють інтереси сторін у ході розглядів, пов'язаних із встановленням права власності на тій чі інший земельну ділянку. І присутність досвідчених адвокатів щодо земельних спорів у ході досудових розглядів або в суді є гарантією законності та дотримання прав обох сторін.

В області земельних правовідносин адвокат прагне надати своїм клієнтам комплексний набір послуг, спрямований на вирішення практично будь-яких завдань і виниклих утруднень.

Серед клієнтів адвоката, успішно вирішив низку спірних питань у сфері землекористування, землекористувачі є як приватні, так і відомі гравці на ринку будівництва та інвестування.

Земельні спори - це особлива категорія справ, яка відрізняється певними особливостями. Це спори, пов'язані з вирішенням суперечок, спорів, що виникають унаслідок порушення права власності та/або права користування земельною ділянкою, а також відведенням землі або відбиранням землі, що виникають між власниками землі та землекористувачами, іншими особами, органами місцевого самоврядування та державними органами, що здійснюють управління земельними ресурсами.

Послуги адвоката по земельних спорах

• Представництво Ваших інтересів в суді земельним адвокатом, правоохоронних органах і інших державних установах

• Визначення порядку користування земельною ділянку і будовою на ньому

• Суперечки про «накладення» кордонів однієї ділянки на іншу ділянку

• Спори з технічної документації при передачі у власність або користування земельних ділянок

• Поділ земельної ділянки та будівель на ній між колишнім подружжям

• Відновлення меж земельної ділянки

• Визнання урік із земельною ділянкою та будівлями на ньому недійсними

• Приватизація земельних ділянок, у тому числі в розмірах по фактичному користуванню

• Застава земельних ділянок

• Надання земельних ділянок під ІЖБ та для ведення особистого підсобного господарства

• Відмова органів місцевого самоврядування у наданні земельної ділянки

• Консультації з питань земельного права

Підготовка конкурсної документації

• Підготовка матеріалів для звернення в органи місцевого самоврядування для надання земельної ділянки

• Оскарження дій, бездіяльності та відмови органів влади у наданні земельної ділянки

• Визнання права власності на земельну ділянку

• Спори про виконання договору оренди земельної ділянки, у тому числі зміни розміру оренди

• Переведення земель з однієї категорії в іншу

• Дозволене використання земельних ділянок

• Застава земельних ділянок і прав на земельні ділянки

• Спори, що виникають стосовно земельних ділянок, на яких ведеться будівництво, реконструкція об'єктів нерухомості


Питання, які вирішує адвокат по земельним питанням

1. Як оформити сервітут для зручного доступу до своєї ділянки.

2. Як зберегти ділянку у разі несумлінного захоплення.

3. Як оформити правовстановлюючі документи належний чином.

4. Яким чином забрати у сусіда свою ділянку, присвоєний їм по беззаконню.

5. Як визнати право власності на земельну ділянку.

6. Як визнати право власності на будівлю на земельній ділянці.

7. Яким чином зобов'язаннями зв'язати адміністрацію та ін. продати ділянку під викуп.

8. Як оформити ділянку належний чином. та ін.


Адвокат по земельних спорах допомагає вирішити суперечки і конфлікти, що виникли у зв'язку з порушенням прав власників або користувачами землі. Найбільш часто земельні спори пов'язані з порушенням правил добросусідства та земельних сервітутів (узуфрукт), захопленням чужих територій, визначенням порядку користування земельною ділянкою, неправильної реєстрацією і визнанням права власності на землю, користування землею не за призначенням, заподіянням умисне або по необережності шкоди землекористувачам і власникам земельної ділянки.

І так, консультація юриста та адвоката по землі допоможе Вам розібратися в ситуації, зрозуміти перспективи, ризики і загрози за земельній ділянці, а також, зрозуміти яким чином уникнути можливих негативних наслідків.

При вирішенні земельних спорів ви можете скористатися послугами такого фахівця, адвоката, як прийнято говорити, «землі». Успішне здійснення діяльності фахівців, які беруть участь у вирішенні земельних спорів, дозволяє забезпечити досконале знання положень Цивільного та Земельного кодексів. Але не менш важливим для земельної адвоката є і наявність практичного досвіду з ведення подібного роду справ. Зокрема, знання прецедентів, на підставі яких може бути винесено ті чі інше рішення.

Коли потрібен адвокат по земельним спорам? Тоді коли виникають суперечки щодо права власності на землю, визначення меж ділянки, обмеження прав користування ним, порушення меж земельних володінь, і ін.

Адвокат по спірних земельних справах необхідним того як, в таких справах відповідачем часто виступають державні або адміністративні органи. І громадянам часто буває складно сперечатися з ними на рівних.

Адвокат по земельних спорах, надає допомогу в суді по землі. Клієнти земельної адвоката можуть бути впевнені: адвокатом по землі буде зроблено все можливо, щоб земельні спори велися з дотриманням норм чинного земельного законодавства.


Земельні правовідносини, одна з найзаплутаніших галузей права. При цьому розгляди з приводу власності, управління і використання землі — найбільш поширена категорій справ, з тих, що розглядаються в судах.

Земельні послуги як вид юридичних послуг – один з найбільш тривалих. Надати такі послуги протягом одного дня і навіть місяці – майже нереально. Найчастіше це пов'язаність язано з тим, що земельні послуги пов'язані з певними реєстраційними діями, прерогативою яких є державна послуга державної реєстрації. Питання державної реєстрації чітко визначені законом і практикою і мають певні часові рамки, за натхненням выдерживаемые органами державної реєстрації за межі максимальних значень. Враховуючи дані фактори на розум приходити правильний висновок: земельні послуги повинні надаватися не просто фахівців, а юристами з земельного права, що мають великий багаж теоретичних знань і великий досвід роботи в цій сфері.