Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Адвокат з питань спадщини

Адвокат з питань спадщини

Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від померлої особи (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців).

В умовах прийняття спадщини, коли в родинному горі назріває загострення пристрастей, з'єднання являється велика кількість питань, незрозумілих відповідей і досить спірних моментів, в яких дуже складно розібратися самостійно.

Незважаючи на встановлений законодавством порядок і рядків регламентації дій спадкоємців при реалізації їх права на спадщину, не завжди правова урегульованість таких правовідносин є гарантованим запорукою сто відсоткового дотримання прав зацікавлених осіб у питаннях спадкування.

Дуже часто, зневажливе ставлення спадкоємців до встановленого законом порядку і процедури здійснення відповідних спадкових дій щодо майна, що призводять в остаточному підсумку до втрати законних прав на спадщину.

Юридична практика в області успадкування стверджує, що питання оформлення спадщини за заповітом або за законом, часто супроводжуються величезною кількістю протиріч і непорозумінь, які важко, а в деяких випадках практично неможливо вирішити належний чином без допомоги кваліфікованого спеціаліста в галузі права.


Послуги адвоката у спадок

 • усна і пісьмова юридична консультація адвоката по спадку з наступних питань: відкриття спадщини, обов'язкова частка в спадщині, оформлення спадщини, черги спадкоємців та спадкування за правом представлення, спадкування непрацездатними утриманцями, порядок прийняття спадщини, відмова від спадщини, розподіл спадкового майна, спадкування бізнесу і корпоративних прав, довічне утримання, дарування, оподаткування успадкованого майна, спадкування за заповітом, спадкування за законом, визначення часток, зменшенні частки в успадкованому майні, терміни вступу в спадщину, визнання особи померлою, складання заповітів, заповідальних відмов, договорів дарування, довічного утримання, угоди про розподіл спадкового майна, розрахунок частки спадкоємця належної йому при оформленні спадщини;
 • юридична допомога та оформлення спадщини після смерті спадкодавця "під ключ": збір необхідних документів для оформлення спадщини та державної реєстрації права власності на спадщину, відновлення втрачених документів та отримання дублікатів правовстановлюючих документів на майно, представництво інтересів у нотаріуса, проведення переговорів з іншими спадкоємцями з питань поділу майна та визначення часток у спадщині, оформлення спадщини та отримання Свідоцтва про право на спадщину, представництво інтересів в реєстраційних органах, повний юридичний супровід процедур вступу в спадщину і супровід спадкування бізнесу і корпоративних прав, відновлення втрачених документів, витребування дублікатів документів для підтвердження родинного зв'язку з спадкодавцем, накладенню арешту на спадкове майно, оформлення спадщини на нерезидента України;
 • захист та представництво у суді: визнання права власності в порядку спадкування на земельну ділянку, квартиру, будинок, автомобіль, фрази об'єкти незавершеного будівництва, земельну частку (пай), встановлення фактів, що мають юридичне значення, визнання у судовому порядку особи померлою, усунення від спадкування, спори з питань спадкування частки учасника у господарському товаристві, розділ майна, яке знаходиться у спільній сумісній власності, визнання заповіту недійсним, визнання права власності на спадщину, внесення змін до свідоцтва про право на спадщину, поділ спадщини, визнання спадкоємцем, відновлення строків на прийняття спадщини (встановлення додаткового рядок для подачі заяви про прийняття спадщини, визнання заповіту недійсним; розділ спадкового майна в судовому порядку;
 • встановлення юридичного факту в суді: встановлення юридичного факту прийняття спадщини, встановлення юридичного факту перебування на утриманні спадкодавця; встановлення юридичного факту вступу в спадщину, встановлення юридичного факту проживання однією сім'я сім'єю, встановлення юридичного факту родинних або сімейних відносин, визнання обов'язкової частки у спадщині;
 • додатковий послуги в рамках оформлення спадщини (охорона спадкового майна, юридичний супровід продаж спадщини та ін.

 

Спадковий адвокат здійснює оформлення:

 • спадщину на будинок
 • спадщину на землю (земельну ділянку, пай)
 • спадщину на квартиру
 • спадщину на нежитлове приміщення
 • спадщину на гараж
 • спадок на автомобіль
 • спадщину на грошові кошти (банківський внесок, страхові виплати, зарплата, пенсія, аліменти)
 • спадщину на торговельні марки, патенти спадщину на бізнес (акції, частки в ТОВ)


Послуги адвоката по спадкових справах потрібні, якщо:

 • Ви маєте намір скласти заповіт. Безкоштовна консультація адвоката по спадкових справах допоможе вибрати оптимальну форму залишення майна.
 • Необхідно визнати заповіт недійсним.
 • Виникли спірні ситуації щодо спадкування нерухомості, предметів розкоші і т. д.
 • Необхідно вирішити питання, пов'язані з виплатою боргів особи, який залишив вам у спадок.
 • Потрібно встановити факти, які мають юридичне значення (факт родинних відносин, нещасного випадку, знаходження на утриманні тощо).
 • Необхідно встановити все майно, яке може бути успадковане.
 • Ви пропустили рядків вступу в спадщину.
 • Потрібно встановити, оформляв спадкодавець заповіт.
 • Нотаріус відмовив вам в оформленні спадщини.
 • Потрібно визнати право власності в порядку спадкування.
 • Необхідно позбавити спадкоємця права спадкування.
 • Потрібно захистити честь, гідність і ділову репутацію спадкодавця.
 • Потрібно встановити батьківство спадкодавця та визнати за дитиною право власності в порядку спадкування. Визнання за довірителем права на обов'язкову частку.


Часто звістка про смерть родича викликає у його близьких таку скорботу, що негативний емоційний фон не дає їм можливості тверезо підійти до питань спадкування. При цьому трапляється й таке, що один з родичів, будучи добре знайомим з нюансами чинного законодавства, намагається обіграти цю ситуацію на свою користь. Він може спробувати приховати або спотворити посмертну волю спадкодавця в свою користь на шкоду інтересам інших претендентів.

Такі ситуації особливо часто виникають у столиці і великих містах країни, де високий відсоток юридично грамотних людей. Тому якщо ви відчуваєте, що процес прийняття спадщини відбувається несправедливо або один з претендентів починає висловлювати (навіть в усній формі) претензії на зміну своєї частки, швидше за все, вам знадобиться адвокат. Адже спроба інших претендентів оскаржити волю померлого може означати, що вони вже проконсультувалися з юристами і збираються подавати позов до суду.

Пам " ятайте, що кваліфікований адвокат по спадковим справам здатний кардинальним чином змінити і звернути на вашу користь хід розгляду. З іншого боку, допомога юриста може знадобитися і в тому випадку, якщо саме ви вважаєте себе обділеною стороною. У деяких ситуаціях є навіть можливість оскаржити волю спадкодавця, так що допомога хорошого адвоката вам точно не завадить. Як мінімум, слід звернути за консультацією.

Спадковий адвокат займається питаннями претензій на спадок і спірних заповітів. Дуже часто одна зі сторін намагається довести, що на спадкодавця при складанні заповіту виявлялося надмірний тиск, що він перебував у стані психічного розладу, що документ не має законної сили, оскільки його автор ставши жертвою шахрайських дій.

Також адвокат у спадок займається недбало складеними заповітами, спорами з участю судового виконавця або піклувальників, конфліктними ситуаціями, пов'язаними з незаконними діями довірителів. На послуги адвоката у спадщину входити збудження покличу за актами спадкування. Позовну заяву необхідно подати протягом півроку з того моменту, як стало відомо, що порушені права на нерухомість, інше спадкове майно.

Адвокат по спадковим справам, ціни на послуги

На ціновий діапазон послуг адвоката вплине:

 • суть спадкових питань, для вирішення яких знадобилася допомога юриста;

 • поставлені завдання;

 • складність справи і його підводні камені;

 • обсяг майбутніх робіт і інші.