Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Провадження в господарському суді

Refine Search

Провадження в господарському суді

Захист прав в господарському суді передбачає досконале знання чинного законодавства. Чим ретельніше підготовлені матеріали по справі, чим краще представлена ваша позиція по справі, тим більше шансів на перемогу, а якщо мова йде про комерційних організаціях, то прорахунки в захисті можуть вилитися в серйозні фінансові неприємності. Щоб ризики були мінімальними, Вам необхідна професійна захист інтересів в господарському суді.


Наші переваги

Професійний супровід у суді засноване на великій судовій практиці наших юристів;

Наша робота побудована на принципах повної конфіденційності;

В нашій компанії працюють фахівці в різних галузях права, що дозволяє нам запропонувати вам рішення для широкого кола питань, пов'язаних із господарськими спорами;

Кожен клієнт для нас індивідуальний. Ми не використовуємо готові рішення, але спираємося на солідний досвід, накопичений за роки практики.


У наші послуги входять:

  • Аналіз документів і оцінка судових перспектив справи з урахуванням чинної нормативно-правової бази;
  • Вироблення стратегії поведінки в господарському суді;
  • Допомога в досудовому врегулюванні спору, проведення претензійної роботи (у разі необхідності);
  • Збір необхідних документів для господарського суду, в тому числі шляхом направлення відповідних запитів в державні органи та інші організації;
  • Представництво в господарському процесі протягом усього терміну судочинства;
  • Складання клопотань, скарг, претензій, зустрічних позовів та інших процесуальних документів, які можуть знадобитися в ході судового розгляду;
  • У разі необхідності, оскарження прийнятих раніше судових рішень;
  • Захист інтересів клієнта в господарських судах апеляційної, касаційної і наглядової інстанцій;
  • Допомога при укладенні мирової угоди між сторонами;
  • Супровід рішень судових спорів.

Залежно від того, до якої категорії справ відноситься Ваш випадок, представлення інтересів клієнта у судах може відрізнятися.


Вартість наших послуг

Вартість послуг фахівців Юридичної фірми AGTL залежить від складності справи і необхідного обсягу робіт. У деяких випадках юристу досить ознайомитися з матеріалами справи, щоб визнати оспорювану угоду недійсною і не доводити справу до суду.

Для інших справ все вирішується на стадії досудового врегулювання. Включення в процес переговорів з іншою стороною професійного юриста часто призводить до благополучного дозволу конфлікту ще на цій стадії.

І, нарешті, існують спори, потребують серйозного аналізу документів і, можливо, тривалого судового розгляду. Погодьтеся, що обсяг і вартість робіт для всіх трьох варіантів не може бути однаковою. Тому без попереднього ознайомлення з документами клієнта озвучувати яку-небудь вартість буде некоректно і безвідповідально.


Для корпоративних клієнтів

Багато організацій не можуть дозволити тримати в штаті спеціаліста по претензійно-позовної роботи. Найкращим виходом для таких компаній буде укладення договору на абонентське обслуговування зі сторонньої юридичної організацією. Це дозволить підприємству заощадити на штатного юриста і при цьому не втратити в якості роботи.

Юридична фірма AGTL пропонує різноманітні плани абонентського юридичного обслуговування для своїх клієнтів. Зв'яжіться з нами і ми знайдемо можливість для взаємовигідного співробітництва!