Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Стягнення заборгованості в господарському суді

Стягнення заборгованості в господарському суді

Частою причиною для звернення в господарські суди є необхідність стягнення боргів. Суд розглядає справи, пов'язані з боргами як фізичних, так і юридичних осіб.


Наші переваги

В нашому архіві десятки виграних справ про стягнення боргів в суді;

Наші фахівці досконально знають чинне законодавство і готові запропонувати вам кваліфіковану юридичну допомогу;

Стягнення заборгованості в господарському суді своїми силами вимагає багато часу та додаткових витрат і при цьому не гарантує позитивний результат. Грамотний юрист збільшить ваші шанси на перемогу.


Юридична фірма AGTL пропонує послуги по стягненню заборгованості в господарському суді. Наші фахівці володіють великим досвідом ведення справ в арбітражі і готові надати професійну юридичну допомогу в необхідному обсязі: від подачі позовної заяви до представлення інтересів кредитора (боржника) у суді.


У наші послуги зі стягнення боргів в суді входять:

  • Аналіз документів клієнта та визначення перспектив на сприятливе завершення справи в суді;
  • Складання претензії на адресу боржника з обґрунтуванням заборгованості і суми боргу (до початку процесу);
  • Підготовка документів для стягнення заборгованості в арбітражному суді;
  • Представництво в суді;
  • Оскарження рішень суду в апеляційній та касаційній інстанціях;
  • Супровід рішень суду;
  • Будь-які юридичні консультації з питань повернення боргів.

Перед початком судового процесу позивач зобов'язаний підготувати документальне підтвердження заборгованості та надати суду докази договірних чи позадоговірних відносин, в результаті яких йому було завдано шкоди. Стягнення заборгованості в господарському суді базується на вагомості доказів позивача. Після того, як рішення про повернення боргу прийнято, справа передається в виконавче провадження.

зыскание боргу на перший погляд здається нескладною справою. Для багатьох людей стає несподіванкою те обставина, що у разі передачі спору до суду факт наявності заборгованості необхідно доводити у встановленому законом порядку, і ті речі, які клієнт вважає очевидними («вони ж отримали товар і не сплатили, про що тут ще можна говорити?»), для суду не є такими.

Проблеми можуть ховатися де завгодно, зокрема: у некоректно прописаних умов договору в частині строку і порядку оплати; в помилках при документальному оформленні факту передачі товару, виконання роботи або надання послуги; в порушення умов договору самим клієнтом; неправильно підготовленою претензії, яку суд може тлумачити як узгодження сторонами змін у договір; в передчасному зверненні в суд, коли згідно з умовами договору, обов'язок боржника сплатити борг ще не виникла і т. д.

Повернення боргів – це неприємна процедура як для боржника, так і для кредитора. Не витрачайте на неї свій час і сили – довірте вирішення проблеми професійного юриста. Телефонуйте в Юридичну фірму AGTL - і ми вам допоможемо!