Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Правовий аналіз договорів

Правовий аналіз договорів

Правовий аналіз договорів – один з популярних напрямків юридичної практики. Уявна простота такий правовий послуги як складання договору або його аналіз в більшості випадків несе негативні наслідки тим, хто намагається розробити такий документ самостійно або з використанням доступних типових форм і не залучаючи фахівців.

Неточності в порядку виконання положень договору, не конкретизовані права і обов'язки сторін, не передбачений порядок виконання зобов'язань та вирішення спорів породжують неможливість відстояти інтереси необхідним чином. Професійно оцінити текст договору, зрозуміти і пояснити дійсний зміст його положень може тільки фахівець-правознавець. Якщо є бажання зберегти Ваш бізнес, і немає бажання витрачати сили, час і значні кошти на наступні судові спори – необхідно для проведення експертизи договору або його складання звернутися за допомогою до професіонала, а не сподіватися на можливості штатних співробітників – менеджерів або бухгалтерів.


Переваги послуги

Побудова договірних схем

Складна ситуація стає зрозумілою, як і правовий зміст умов договору

Відсутність сумнівів і можливість уникнути негативних наслідків.

Безпосередню участь фахівців в переговорних процесах з операцій різних видів.


Зміст

Складання договорів, з урахуванням потреб та вимог чинного законодавства.

Правовий аналіз договору як наявний форми, так і запропонованого Вашим контрагентом, на предмет містяться в договорі ризиків та відповідності договору чинному (національному та міжнародному) законодавству і Вашим інтересам.

Розробка договорів (підготовка його проекту) для конкретної угоди, в тому числі розробка схеми угод.

Правова допомога під час фактичного виконання договірних зобов'язань.


Ви отримуєте

Необхідний економічний результат зі зрозумілими і мінімальними ризиками

Рекомендації щодо зміни умов договору, посилання на конкретні норми законодавства

Вказівки на положення договору, що містять ризики або порушують Ваші права, і які можуть несприятливо відбитися на діяльності

Варіант редакції договору, рекомендовану нашими фахівцями і відповідає вашим інтересам з умовами, які необхідні для захисту Ваших прав.