Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Типові договори та документи для бізнесу

Refine Search

Типові договори та документи для бізнесу

Шаблони документів і договорів необхідні кожній компанії. Їх використання прискорює процес документообігу як всередині компанії, так і у взаємодії з клієнтами та підрядниками, скорочує час на підготовку паперів, дозволяє стандартизувати роботу.


Наші переваги

Наша компанія спеціалізується на правовому супроводі бізнесу;

пропоновані документи підготовлені досвідченими юристами, фахівцями вузької спрямованості і в багатьох випадках пройшли перевірку судової практикою;

документи відповідають чинному законодавству і враховують всі останні його зміни;

при необхідності документ може бути доопрацьований безпосередньо під Вашу компанію (Вартість послуги обговорюється додатково);

Ви отримуєте за розумною ціною готовий документ в день звернення.


Застосування шаблонів з неперевірених джерел завжди пов'язане з ризиком:


невідповідності стандартного документа чинному законодавству України,

включення в документ зайвих положень.

Часто неуважність в цьому відношенні призводить до незворотних наслідків для бізнесу. Тому зручність використання шаблону повинно поєднуватися з його високою якістю і гарантіями укладача.


Шаблони яких документів ми пропонуємо в пакетах:

Типові договори та документи для бізнесу

Пакет «Типові документи по роботі з персональними даними»

Пакет «Типові документи у сфері трудових відносин»

Пакет «Типові документи по роботі з персональними даними працівників і клієнтів»

Пакет «Введення режиму комерційної таємниці в організації»

Пакет «Оформлення переходу прав на службовий твір»

Пакет «Самі необхідні договори для бізнесу і приватних осіб»


Чим небезпечні шаблони документів з Інтернету

Зразки багатьох документів в даний час легко доступні на тематичних сайтах. Цілком резонне питання: навіщо платити за шаблон договору, коли його можна знайти в інтернеті безкоштовно? Дійсно, це простіше, але таке рішення має явні недоліки:


Сумнівна компетентність

Ви не можете бути впевнені в професіоналізмі невідомого вам автора документа. У разі виникнення будь-яких проблем згодом складно притягнути до відповідальності творця шаблону.

Невизначена дата складання

Російське законодавство постійно змінюється. Ви ризикуєте отримати документ, що не відповідає справжньому моменту і не враховує останні важливі зміни.

Ризик упустити важливе

Ви не дізнаєтеся, що ПОВИННО бути в документі, що МОЖЕ бути, а чого ні за що БУТИ НЕ ПОВИННО. Ви ризикуєте не врахувати всіх нюансів і упустити важливе чи, навпаки, включити в договір зайві положення.

Відсутність гарантій

Ви берете на себе весь ризик застосування завантажених з інтернету документів на себе.

Штрафи в договорі

В типових договорах щодо штрафів нерідко міститься лише загальна фраза. Тому краще в договорі вказувати конкретні штрафи і розміри неустойки за порушення обов'язків сторін. Зазвичай встановлюють штраф у твердій сумі, а неустойку визначають у відсотках від вартості невиконаних зобов'язань.

Заявки покупця

Одне із стандартних умов договору: покупець, замовник або комітент передає контрагенту попередні письмові заявки на придбання товарів або послуг. Однак фактично компанії можуть не оформляти ці документи. Наприклад, для податкових органів це є ознакою фіктивності правочину. На цій підставі можуть бути перераховані податкові платежі та сторона такого договору може бути притягнута до податкової відповідальності. Щоб не створювати підстав для виникнення спорів з податковими органами, варто виключити з типового тексту договору стандартні умови, які компанії не збираються виконувати.

Прейскурант

Іноді в договорі не встановлюють конкретні ціни, а роблять посилання на прейскурант. Бажано зробити прейскурант додатком до договору або дати посилання на прейскурант без номера та дати, із зазначенням способу його затвердження постачальником. Тоді у сторін не буде розбіжностей з приводу цін. У цьому випадку постачальник зможе змінювати ціни на товари і послуги у спрощеному порядку. Рекомендується також додатково вказувати ціни в специфікації, яку сторони оформляють на кожну партію продукції. Це дозволить виключити спори з клієнтом з приводу підсумкової вартості товарів.

Секрети на виробництві

Все більшу ціну набуває інформація. У кожної компанії є свої секрети: клієнтські бази, інформація про постачальників, секрети виробництва і т. д. Але не можна вимагати від працівників тримати цю інформацію в секреті без оформлення режиму конфіденційності на підприємстві. До цього моменту вся Ваша інформація є загальнодоступною, а промислове шпигунство на Вашому підприємстві – законним.

Права на службові твори

Нерідко у роботодавців зустрічається думка, що все створене працівником в робочий час належить компанії. Роботодавець має права лише на ті результати інтелектуальної діяльності своїх співробітників, які були оформлені належним чином. За все інше доведеться доплачувати.