Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Конвертація боргу в цінні папери

Конвертація боргу в цінні папери

Конвертація дебіторської заборгованості може проводитися в акції, облігації (в т. ч. конвертовані), векселі.

В рамках роботи з дебіторською заборгованістю Компанії проводиться ранжування дебіторів – виявляються стабільно працюючі компанії, тимчасово відчувають труднощі з фінансуванням.

Заборгованість таких дебіторів може бути конвертована у векселі з дисконтом (сума векселя буде більше суми заборгованості). Вигода дебітора – відстрочення боргу і відсутність ризиків стягнення боргу в судовому порядку. Вигода кредитора – отримання безумовного зобов'язання виплатити суму без можливості оскарження дебітором підстави, в силу якого виникла заборгованість. Крім цього, вексель володіє більшою оборотоспособностью (його простіше продати, ніж поступитися вимоги з договору).


Наші переваги

Команда досвідчених юристів з корпоративного права з напрацьованою практикою;

глибокий і комплексний аналіз ризиків;

занурення в бізнес клієнта.

Заборгованість дебіторів, які могли б бути потенційно цікавими для Компанії з точки зору інвестування або участі в бізнесі, може бути конвертована в їх акції або конвертовані облігації. При цьому також може використовуватися механізм операцій РЕПО щодо акцій, коли дебітор зможе викупити свої акції через певний період часу.

Вигода для кредитора – отримання можливості визначати рішення, що приймаються дебітором щодо бізнесу, який він здійснює (у разі отримання значного пакету акцій), можливість отримувати прибуток від діяльності дебітора, яка покриє первинний борг, диверсифікація видів діяльності, розширення ринку (в разі роботи на одному ринку). Вигода для дебітора – звільнення від необхідності погашати заборгованість, усунення ризиків стягнення заборгованості, у т. ч. шляхом звернення стягнення на його активи і банкрутство.

Ми готові консультувати Компанію по здійсненню перелічених заходів, а також безпосередньо супроводжувати угоди.