Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Представництво та захист інтересів в Міжнародному комерційному арбітражі при Торгово промисловій палаті України

Представництво та захист інтересів в Міжнародному комерційному арбітражі при Торгово промисловій палаті України

Правовий статус Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (далі - МКАС), тобто його правосуб'єктність, організація діяльності, компетенція, встановлено:

- Законом України «Про міжнародний комерційний арбітраж» від 24 лютого 1994 р. .;

- Положенням про Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України, що є Додатком 1 до зазначеного Закону;

- Регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України.

Міжнародний комерційний арбітражний суд є самостійною постійно діючою арбітражною установою (третейським судом), що здійснює свою діяльність згідно з Законом України «Про міжнародному комерційному арбітражі», яким затверджено Положення про ІСАС при ТПП України.

Торгово-промислова палата України затверджує Регламент Міжнародного комерційного арбітражного суду, порядок обчислення арбітражного збору, ставки гонорарів арбітрів та інших витрат суду, сприяє його діяльності.


Наші переваги:

Фахівці допоможуть Вам:

  • провести аналіз перспективи звернення до МКАС при ТПП України;
  • підготувати позов для звернення до МКАС при ТПП України та звернутися з позовом до МКАС при ТПП України;
  • сплатити платежі при зверненні до МКАС при ТПП України;
  • представити Ваші інтереси при розгляді справи у МКАС при ТПП України;
  • отримати рішення та супровідні документи після розгляду справи МКАС при ТПП України;
  • звернутися до компетентного суду з клопотанням про надання дозволу на виконання рішення МКАС при ТПП України;
  • здійснити юридичний супровід виконання рішення МКАС при ТПП України.

Юридична компанія AGTL має позитивний досвід з представлення інтересів клієнтів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Вартість даної послуги є договірною і обговорюється з клієнтом під час попередньої консультації.

Нинішні господарські відносини диктують клієнтам свої умови і пропонують все більш складні виклики. Досить часто господарюючі суб'єкти, які мають відносини з іноземними контрагентами, вказують у своїх договорах так зване «арбітражне застереження» при наявності якої суперечки між цими учасниками господарських відносин підлягають розгляду в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Виникають цілком виправдані питання: Як звернутися в Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України? Хто може якісно представити інтереси в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України? Як виконати рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України?

Необхідні документи:

  • всі наявні документи, які підтверджують право вимоги (контракти, специфікації, інвойси, вантажні митні декларації, платіжні доручення S. W. I. F. T., квитанції, листи тощо);
  • виписка з реєстру юридичних осіб;
  • довіреність;
  • Вартість
  • Вартість послуги залежить від розміру стягуваної суми.

Ви отримаєте:

  • аналіз перспективи звернення до МКАС при ТПП України;
  • підготовка позову для звернення в МКАС при ТПП України;
  • оплата обов'язкових платежів при зверненні до МКАС при ТПП України;
  • представлення інтересів клієнта при розгляді справи у МКАС при ТПП України;
  • отримання рішення і супровідних документів після розгляду справи МКАС при ТПП України.


Спори, віднесені до компетенції МКАС при ТПП України

Спори з договірних та інших цивільно-правових відносин, що виникають при здійсненні зовнішньоторговельних та інших видів міжнародних економічних зв'язків, якщо комерційне підприємство хоча б однієї із сторін знаходиться за кордоном;

Спори підприємств з іноземними інвестиціями і міжнародних об'єднань та організацій, створених на території України, між собою, спори між їх учасниками, а так само їх спори з іншими суб'єктами права України.

Обов'язкова умова розгляду спорів в МКАС

Обов'язковою умовою для розгляду спору в Міжнародному комерційному арбітражному суді є наявність письмової згоди сторін про передачу такого спору на розгляд МКАС. Така згода сторін може бути передбачено окремим пунктом у Договорі (у вигляді арбітражного застереження) або у вигляді окремої угоди сторін.

Виконання рішення МКАС при ТПП України

Рішення МКАС є остаточним і обов'язковим для виконання сторонами. У разі відмови від добровільного виконання рішення МКАС , сторона має право звернутися за примусовим виконанням за місцезнаходженням боржника. Фахівці компанії AGTL забезпечать організацію та проведення всіх необхідних заходів, спрямованих на примусове виконання рішення МКАС при ТПП України.