Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Спори з митними органами

Спори з митними органами

Зовнішньоекономічна діяльність ЗЕД на території України регулюється кількома галузями права, у зв'язку з чим виникає необхідність в юридичному супроводі імпортних/експортних операцій.

Імпортні та експортні операції є комерційною діяльністю пов'язаної з ввезенням або вивезенням товарів, вантажів через кордон України.

Кожна з операцій, не залежно імпорт або експорт, вимагає розробки певних схем здійснення ввезення/вивезення товарів або вантажів.

Юридична компанія AGTL, грунтуючись на практичному досвіді здійснить адміністративне та судове оскарження завищення митної вартості.


Наші переваги:

  • Рішення нестандартних завдань, щодо здійснення зовнішньоекономічних операцій.
  • Професійний підхід до клієнта.
  • Гарантію якості наданих послуг.
  • Юридичну допомогу в стислі строки по термінових питань.
  • Знижки для постійних клієнтів.

Юридична консультація з питань супроводу імпорту та експорту товарів дозволить уникнути різного роду безглуздих ситуацій, фінансових збитків, прийняття неправомірних рішень. Співпраця з AGTL допоможе Вам реалізувати всі задумані плани, в порядку передбаченому чинним законодавством. Наші юристи володіють високим рівнем професіоналізму та багаторічним досвідом роботи в даній сфері діяльності.


Митні суперечки

Адміністративне та судове оскарження завищення митної вартості– є однією з найбільш складних категорій спорів. Багато такі спори можуть привести в тупик навіть досвідченого юриста. Це обумовлює необхідність участі адвоката, який спеціалізується саме на таких справах. Для того щоб митний спір було вирішено на Вашу користь, необхідно, щоб адвокат, що представляє Ваші інтереси, мав не тільки теоретичними знаннями митного законодавства, але і великим практичним досвідом роботи.

Основною умовою реалізації права на ввезення в Україну або вивезення з України товарів є дотримання порядку і правил їх переміщення через митний кордон України, дотримання яких може привести до несприятливих наслідків, у тому числі у вигляді притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

Судова практика показує, що митні органи допускають велику кількість помилок при виробництві митного контролю, що робить оскарження їхніх актів і дій (бездіяльності) ефективним інструментом захисту ваших прав. Залучення досвідченого спеціаліста, детально розбирається в тонкощах митного контролю, може позбавити Вас від необхідності судового розгляду. При пред'явленні митному органу достатніх аргументів, очевидно, свідчать про неправомірність його дій, з упевненістю можна сказати, що співробітник митного органу віддасть перевагу погодитися з Вашою позицією, ніж очікувати судового розгляду.

Фахівці нашої компанії оперативно нададуть допомогу в оцінці переваг і ризиків при оскарженні фактів конфіскації та примусового продажу вантажу, накладання пені, штрафів митними контролюючими органами.