Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Що таке ТОВ?

Що таке ТОВ?

Юридична фірма AGTL займається реєстрацією юридичних осіб у формі ТОВ.

Фахівці компанії володіють великим досвідом в області корпоративного права, допоможуть оформити відносини між засновниками, стосунки з генеральним директором або органом управління, вибрати систему оподаткування, вибрати банк і адресу.

Виявлення можливих ризиків у господарській діяльності створюваної фірми, оптимізація податкових виплат, фінансових і матеріальних ресурсів; повний пакет додаткових послуг по створенню та супроводу бізнесу.


Наші переваги

  • професійна консультація юриста з початку ведення Вашого бізнесу, що виключить необхідність численних змін при початку діяльності;
  • зручність та економія часу на всіх етапах:

ми можемо організувати виїзд нотаріуса у Ваш офіс,

менеджер банку приїде в зручний для Вас час для відкриття рахунку,

ми можемо отримати документи за Вас за дорученням.

  • широкий спектр додаткових послуг: великий вибір банків–партнерів, допомогу пошуком юридичної адреси, ведення бухгалтерського обліку.


Новий Закон вносить численні і глибокі зміни в регулювання діяльності товариств з обмеженою діяльністю і товариств з додатковою відповідальністю, серед них відзначимо наступні:

  • необхідність отримання згоди інших учасників на вихід учасником, який володіє часткою понад 50%;
  • визнання на законодавчому рівні корпоративних договорів (так звані «shareholders 'agreements"), які мають конфіденційний характер і повинні бути безоплатними;
  • зменшення терміну для повного внесення вкладу учасником товариства з одного року до шести місяців з дати державної реєстрації товариства;
  • перехід прав учасника до його спадкоємцю або правонаступнику без згоди учасників товариства;
  • встановлення правил про значні угоди та угоди з зацікавленістю (так, угоди, вартість яких перевищує 50 відсотків чистих активів товариства за станом на кінець попереднього кварталу, вимагають попередньої згоди загальних зборів учасників). Інші правила можуть бути встановлені статутом.


Кількість учасників та органи управління

Новий закон не обмежує кількість учасників ТОВ або ТДВ. У результаті багато акціонерні товариства (АТ) зможуть повернутися у форму товариства з обмеженою або додатковою відповідальністю.

Крім того, з'являється можливість створення наглядової ради, що значно підвищить привабливість ТОВ в очах іноземних інвесторів.

Тепер саме суспільство право вирішувати абсолютна більшість питань, тобто не встановлює однозначні правила. З'являється можливість приймати власні процедури, визначати органи, які потрібні суспільству в корпоративному управлінні і передбачати заздалегідь можливі шляхи виходу з потенційних корпоративних конфліктів. Наприклад, у товаристві з одним учасником останній більше не зобов'язаний імітувати загальні збори, а приймає всі рішення одноосібно у вигляді письмового рішення.

Правила взаємодії учасників конкретного підприємства будуть відображені в так званому корпоративному договорі та статуті.


Висновок корпоративних договорів

Для ТОВ і ТДВ відкрилися можливості видавати безвідкличні довіреності на здійснення повноважень учасника товариства, а також укладати між учасниками корпоративні договору.

За таким договором учасники товариства зобов'язуються здійснювати свої права і повноваження певним чином або утримуватися від їх реалізації.


Також важливим є питання продажу часток підприємства: за яких обставин, хто і за скільки може їх викупити.


Вихід зі складу учасників товариства

Парламентарії віддали питання виключення учасника зі складу ТОВ на відкуп статуту, без втручання в цю процедуру закону.

Підприємство має право встановити різні відсоткові квоти для прийняття рішень з різних питань.

Новий закон пропонує механізм прийняття рішень без урахування частки померлого учасника, а якщо вона більше 50% — прийняти рішення про ліквідацію підприємства без урахування частки померлого учасника.

У теж час, наприклад, що робити, якщо учасник не оплатив свою частку — неясно.


Збільшення статутного капіталу

Нерідко компанії збирають нерозподілений прибуток (якщо роками не сплачуються дивіденди). І якщо раптом приймається рішення про виплату дивідендів, то ці витрати можуть поставити ТОВ на грань банкрутства.

Тепер з'являється можливість відразу збільшувати статутний капітал за рахунок прибутку без розподілу дивідендів.