Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Реєстрація змін у відомостях і в установчих документах

Реєстрація змін у відомостях і в установчих документах

Юридична фірма AGTL надає послуги з реєстрації будь-яких необхідних змін до відомостей про юридичних осіб та індивідуальних підприємців, а також змін, що вносяться до установчих документів юридичних осіб.

У разі необхідності внесення цілого комплексу змін, наші фахівці розроблять найбільш оптимальні процедури та етапи оформлення змін, в найкоротші терміни здійснять підготовку документів.


Наші переваги

Правова консультація юристів, що мають глибокі і всебічні знання законодавства у сфері корпоративного та реєстраційного права;

можливість доопрацювання документації під поточні і майбутні Ваші бізнес –завдання, що відповідають вимогам законодавства;

бездоганно підготовлений пакет документів в найкоротші терміни з мінімальними витратами.


В ході діяльності компанії нерідко виникає необхідність внесення змін в установчі документи юридичної особи, пов'язані зі зміною найменування, місця знаходження, видів діяльності, зміною розміру статутного капіталу і т. д.


Потреба внесення різних змін виникає і у випадках прийняття рішення про реструктуризацію бізнесу.


Проведення деяких процедур реорганізації (приєднання, виділення) передбачають необхідність реєстрації змін в установчі документи.


Зміна складу учасників ТОВ

Для внесення змін до складу учасників ТОВ законом встановлена особлива процедура. Порядок зміни учасників у ТОВ ускладнився і вимагає проведення досить регламентованої процедури нотаріального посвідчення правочину щодо відчуження частки в ТОВ або точного дотримання порядку укладання угод та/або процедур, які не потребують нотаріальної форми угоди.


Наші фахівці здійснюють правовий супровід укладення нотаріально удостоверяемой угоди щодо відчуження частки в ТОВ (консультація, підготовка необхідних документів до угоди, узгодження документів по угоді з нотаріусом, у тому числі за складних операціях і спірних питань, отримання зареєстрованих документів).


Фахівці Юридичної фірми AGTL також готові розробити і запропонувати оптимальні процедури, не передбачають згідно із законом нотаріальної форми угоди, і здійснити в повному обсязі супровід таких змін.