Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Супровід іноземних інвестицій в Україні

Refine Search

Супровід іноземних інвестицій в Україні

Юридична фірма AGTL пропонує послуги по супроводженню іноземних інвестиційних проектів в Росії. Наш досвід і знання дозволяють надати зарубіжним клієнтам кваліфіковану юридичну допомогу на будь-якій стадії проекту інвестування від вибору регіону до моменту укладення інвестиційного контракту.


Наші переваги

Всі проекти по супроводу іноземних інвестицій в Україні проходять під контролем фахівців Юридичної фірми AGTL.

Ми закриваємо повний спектр ділових питань, з якими стикаються іноземні компанії при виході на український ринок: організаційні послуги з прийому делегацій, супутні бізнес послуги, а також професійне інвестиційно-консалтинговий супровід діяльності.


Іноземне інвестування в українське підприємства може здійснюватися різними способами:

Будівництво виробничого підприємства;

Заснування спільного підприємства;

Організація промислового складання.

Незалежно від того, яку форму інвестування ви виберете, фахівці Юридичної фірми AGTL нададуть сприяння в створенні і розвитку вашого проекту і нададуть необхідну правову підтримку.


Інвестиційно-консалтингові послуги

Індивідуальний пошук інвестиційних пропозицій (інвестиційних проектів, продажу бізнесу) згідно критеріям інвестора і в його інтересах.

Фінансово-економічний та правовий аналіз (due diligence) інвестиційних пропозицій, експрес-оцінка бізнесу та інвестиційних проектів з метою мінімізації ризиків при інвестуванні.

Супровід і структурування угоди, вибір і побудова оптимальної схеми інвестування / придбання бізнесу з точки зору оптимізації оподаткування та мінімізації правових та економічних ризиків.

Спільне управління інвестиційними проектами, включення фахівців InVenture в реалізацію або підготовчі роботи по окремим бізнес проектами інвестора.


Бізнес послуги

Встановлення контактів з українськими бізнес партнерами і державними структурами з метою організації виходу іноземних компаній або просування товарів і послуг на ринок України.

Маркетинговий аналіз та рекламні заходи щодо просування продуктів і послуг іноземних компаній на ринок України.

Правовий консалтинг: реєстрація підприємств та відкриття представництв іноземних компаній, юридичний супровід бізнесу, юридичні консультації у сфері податкового, комерційного, корпоративного, інвестиційного права і права інтелектуальної власності, а також в галузі захисту прав власності.

Фінансово-бухгалтерське супроводження консультування в області оподаткування та ведення бухгалтерського обліку.


Супутні послуги

Комплекс послуг з прийому делегацій: зустріч в аеропорту, трансфер, поселення в готелі, оренда конференц-залів, послуги синхронного перекладача та переклад документів, організація культурної програми і дозвілля

Проведення професійних ділових заходів: круглі столи, конференції, форуми