Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Цивільні спори

Refine Search

Цивільні спори

Під цивільними спорами розуміють будь-які спори, що виникають між фізичними особами незалежно від громадянства. Всі справи, що розглядаються в межах цієї категорії, носять приватний характер. Прикладами цивільних спорів можуть служити будь-які справи, пов'язані з невирішеними конфліктами у сфері сімейного або спадкового права, а також житлового, земельного, трудового і т. д.


Наші переваги

 • досвід надання юридичних послуг;
 • десятки виграних справ по цивільному праву;
 • позитивні відгуки від наших клієнтів, з багатьма з яких ми працюємо довгі роки;
 • досконале знання чинного законодавства.


Юридична фірма AGTL пропонує допомогу у вирішенні цивільних спорів. Наші юристи володіють великим досвідом в сфері цивільного права і готові надати вам висококваліфіковану юридичну підтримку.


Наші послуги:

 • Аналіз ситуації і вироблення юридичного висновку щодо перспектив клієнта в суді.
 • Допомога у зборі доказів і документів, підготовка позовних заяв для ініціювання цивільно-правового спору та подання їх до суду.
 • Представництво у світових судах та судах загальної юрисдикції.
 • Оскарження рішень суду в апеляційній, касаційній і наглядовій інстанціях.
 • Складання скарг, клопотань, позовних заяв.
 • Сприяння у виконанні рішень суду.
 • Будь-які юридичні консультації з цивільних правових спорів.


Цивільні спори поділяються на кілька категорій залежно від того, до якої категорії права вони належать:

Сімейні спори;

Одна з найбільш поширених категорій цивільних спорів. До неї відносяться всі шлюборозлучні процеси, спори про поділ спільно нажитого майна, спори, пов'язані з дітьми (в тому числі, про позбавлення батьківських прав або визначення порядку спілкування з дитиною) і ін

Житлові спори;

Пов'язані з правами громадян на володіння і користування нерухомим майном. До цієї категорії спорів відносяться всі справи, що стосуються оренди, купівлі і продажу нерухомості, встановлення/позбавлення права користування нерухомим майном, встановлення порядку користування жилим приміщенням і т. д.

Спадкові спори;

Цивільні спори, пов'язані з успадкуванням. Розглядаються питання оспорювання заповіту, поновлення строків прийняття спадщини та ін.

Земельні спори;

Цей вид спорів дуже схожий на житлові спори, оскільки в його рамках розглядають конфліктні ситуації, пов'язані з питаннями володіння, розпорядження і користування земельними ділянками. Сюди ж відносяться і спори, пов'язані із заподіянням збитків, що виникли у ході здійснення земельних правовідносин.

Спори, пов'язані з відшкодуванням шкоди;

Цивільні спори, пов'язані з відшкодуванням матеріального (ДТП, пожежа тощо), фізичної та моральної шкоди.

Спори, пов'язані з поверненням боргів;

Інші види спорів, де позивачами або відповідачами є фізичні особи.

Також широко поширене третейський розгляд цивільно-правових спорів. У цьому випадку конкретний цивільно-правовий спір з обопільної згоди сторін буде винесено на розгляд третьою стороною, вирішення якої кожен учасник конфлікту зобов'язаний підкоритися. Судді, обрані таким чином, не зобов'язані бути професійними юристами: в якості таких можуть виступати будь-які повнолітні дієздатні громадяни.

Вирішення цивільних спорів з позитивним результатом можливо, якщо на вашій стороні буде грамотний юрист. Фахівці Юридичної фірми AGTL володіють великою практикою в цій сфері й можуть надати вам кваліфіковану допомогу.