Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Адвокат по цивільних справах

Refine Search

Адвокат по цивільних справах

Цивільні справи вимагають особливо підвищеної уваги і зібраності, оскільки пов'язані з можливістю суду приймати рішення кардинально протилежні, виходячи з трактування свободи не завжди чітко і однозначно прописаних правових норм, звичаїв ділового обороту, суперечливість вітчизняного законодавства, часто приймаються суддями аналогії закону і права, виходячи з власного суб'єкта єктивного розуміння спору, що вінік, або небажання визнавати суперечливим Конституції України місцеве законодавство, або прийняті рішення органами державної влади або уповноваженими державою суб'єктами, наприклад, нотаріусами.


Послуги адвоката в цивільних справах:

 • формування правової позиції по справі, вироблення тактики судового захисту Ваших прав;
 • складання і пред'явлення позовної заяви, клопотання про забезпечення позову;
 • підготовка і подання заперечень на позов;
 • при необхідності складання і пред'явлення зустрічного позову;
 • підготовка проекту мирової угоди;
 • складання інших документів процесуального характеру, необхідних для судового захисту Ваших інтересів;
 • підготовка та направлення адвокатом запитів в судові та інші органи, необхідні для отримання інформації по справі;
 • участь адвоката у підготовці цивільної справи до судового розгляду;
 • безпосередню участь адвоката в суді при розгляді цивільної справи;
 • отримання копій судових актів;
 • при необхідності оскарження судових рішень в апеляційному, касаційному порядку.


Практично кожен з нас, сам того не знаючи, щодня стикається з життєвими ситуаціями, які по своїй суті і є цивільними справами.

Суперечки і конфліктні ситуації - дуже поширене явище у взаєминах між контрагентами, роботодавцями, родичами, друзями, сусідами.

І якщо навіть ви впевнені, що Закон на Вашому боці і в інших немає жодних шансів на благополучний результат спору, існує безліч моментів, які окремо не являють собою ніяких ризиків, але в сукупності можуть суттєво вплинути на Ваші шанси.

Саме тому завжди буде правильним є звернеться до фахівців в області цивільно-правових відносин, які щодня стикаються з подібними ситуаціями, вони допоможуть Вам визначити всі можливі варіанти розвитку спорів і конфліктів, виділять всі ризики і негативні обставини, які можуть вплинути на бажаний Вами результат. Здійснюючи свою функцію захисту прав та інтересів Клієнта, юристи або адвокати у цивільних справах, допоможуть Вам завершити суперечку прийняттям законного і справедливого рішення.

Адвокат по цивільних справах є багатопрофільним фахівцем, здатним надавати консультації у різних галузях права. Це пов'язаність язано зі специфікою спорів, які виникають з правовідносин даної категорії. Звернувшись до кваліфікованого юриста, адвоката, Ви отримаєте вичерпну інформацію. Вже після першої консультації адвокат по цивільних справах визначить обсяг порушених прав, можливість вирішення конфлікту у досудовому порядку або його перспективність у ході судового процесу. Фахівець допоможе впоратися з виниклими перед Вами труднощами розуміння правової позиції, написання та подання до суду позовних заяв, клопотань, пояснень і скарга. В ході консультації кваліфікований юрист пояснити, як слід скористатися наявними доказами, і допоможе у спілкуванні зі свідками


Надання юридичної допомоги в суді – це не просто присутність адвоката в судовому засіданні лише з метою дотримання Ваших процесуальних прав. Судове представництво є комплексне послугою, що надається адвокатами по цивільних справах, і націленої на досягнення кінцевого позитивного результату. Допомога адвоката в суді покликана вирішити наявний конфлікт, при цьому захистити Ваші права, Ваше майно, зберегти гроші, уникнути необґрунтованих витрат і отримати найбільш сприятливий для Вас судове рішення, тому що тільки адвокат, здатний в значній мірі вплинути на кінцевий результат розглядається в суді справи.


Правова допомога у цивільних справах — це підкріплена знаннями законів, доскональним аналізом судової практики по аналогічних справах і здатність швидко знаходити виходи з будь-якої ситуації, допомогу в захисті Ваших законних прав та інтересів.